Sütési módban optimalizált nézetet kapsz az elkészítéshez, és a képernyőd nem megy alvó módba.
1. lépés
A sütőt alsó-/felső sütéses fokozaton 200°C-ra előmelegítjük és a tésztát a csomagolás szerint előkészítjük.
2. lépés
A tésztalapokhoz a Tante Fanny leveles tésztát 12 darab teljesen egyforma, 12×5 cm-es téglalapra vágjuk (egy csomag leveles tésztából pont ennyi jön ki).
3. lépés
Egy tepsibe sütőpapírt terítünk, majd ráhelyezzük a tésztalapokat. Szitával vékonyan meghintjük porcukorral, aminek köszönhetően a lapok a sütés során kissé karamellizálódnak majd. A tetejükre borítunk egy, a tepsivel azonos méretű sütőpapírt, majd ráhelyezünk egy másik, ugyanekkora tepsit. Ez nehezékként szolgál, hogy a tészta ne emelkedjen meg. 20 percig sütjük. A pontos sütési idő a sütőnktől függ, ezért kb. 15 perc után érdemes ellenőrizni, hogy szép sötét-e már a színe. Amikor megsült, hagyjuk teljesen kihűlni.
4. lépés
A krémhez (amit korábban is elkészíthetünk) összekeverjük a mascarponét a krémsajttal, porcukorral, egy csipet sóval, a vaníliarúddal és a reszelt citromhéjjal. A kész krémet habzsákba töltjük.
5. lépés
Amikor kihűltek a lapok, megtöltjük a krémmel. 3 „emeletet” készítünk, benne 2 réteg krémmel. Végül a tetejét megszórjuk porcukorral, és málnával, pisztáciával díszítjük.